Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς και τους συνεργάτες που συμμετείχαν και βοήθησαν στην πραγματοποίηση της  7ης  Αιμοδοσίας στο Λύκειο Αφάντου! Η άμεση ανταπόκρισή τους, η στήριξη και η ευγενική τους χορηγία, συνέβαλαν καθοριστικά στην επιτυχία της δράσης αυτής.

Ευχαριστούμε, επίσης, τις κυρίες Καναβάκη Στέλλα και Τσάπη Μαρία  που ανέλαβαν την ψυχαγωγία των μαθητών της Α’ δημοτικού που προσήλθαν στο σχολείο μας συνοδευόμενοι από τους δασκάλους τους. Τα παιδιά με μεγάλο ενθουσιασμό συμμετείχαν στον χορό του αίματος με τη «Μίνι» και τη μασκότ μας τον «Αιματούλη» και ευαισθητοποιήθηκαν με έναν εναλλακτικό τρόπο σε σχέση με την εθελοντική πρόσφορα αίματος.

Τέλος, ευχαριστούμε θερμά τον Φιλανθρωπικό Σύλλογο Αγίας Σοφίας για τις σοκολάτες που προσέφερε για να τις προσφέρουμε ώς ένα γλυκό ενθύμιο στους μικρούς μας φίλους.

Κατηγορίες: Ενημέρωση