Εκ μέρους της διεύθυνσης του Γενικού Λυκείου Αφάντου εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστήριες για την υποδοχή, την ξενάγηση και την απασχόληση-εκπαίδευση των μαθητών της Α΄ τάξης του σχολείου μας στις εγκαταστάσεις της Σχολή σας «ΑΝΚΟ» την Παρασκευή 1 η Δεκεμβρίου 2023.

Το εγκάρδιο κλίμα, η υπομονή, η συμμετοχή του προσωπικού σας και ο επαγγελματισμός συνέβαλαν τόσο στην αμέριστη χαρά των παιδιών όσο και στο ενδιαφέρον που έδειξαν για τα μαθήματα Μαγειρικής Ζαχαροπλαστικής και Αισθητικής στα οποία και ενεργά συμμετείχαν.

Ιδιαίτερη μνεία κρίνουμε ότι πρέπει να γίνει στις εξαιρετικές λιχουδιές, αλμυρές και γλυκές, που διέθεσε η σχολή σας προς τέρψη και απόλαυση όλων αλλά και στην απονομή «βραβείων» που κέρδισε τους μαθητές μας στο κλείσιμο της επίσκεψης!

Επιφυλασσόμαστε για αντίστοιχες επισκέψεις μετά την τόσο επιτυχημένη μας δράση!

Κατηγορίες: Ενημέρωση